
Зарядний пристрій Ugreen GaN 65 W 4 USB PD QC 3.0 QC4.0 FCP 3C1A (CD224)
2 295 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6698-01
- +380 (97) 275-92-14Замовлення
Зарядний пристрій UGREEN USB, 65 Вт [3 порти USB C і порт USB A] для Macbook, iPad Pro, Galaxy, Pixel, iPhone тощо.
GaN швидкий зарядний пристрій
Пристрій швидкого заряджання GaN PD потужністю 65 Вт, обладнане 4 портами, має ергономічний дизайн і заощаджує 50% місця.
Усього 172 г, вдвічі менше рулону туалетного паперу
Заряджайте розумно й ефективно
Зарядний пристрій UGREEN GaN PD для iPhone 12 дає змогу зарядити на 50% за 30 хвилин iPhone 12 і підтримує швидке заряджання 4 пристроїв одночасно.
Інтелектуальне керування живленням забезпечує оптимальну потужність заряджання для швидкого заряджання ваших пристроїв.
Незамінний для подорожей/ офісу/будинки
Один зарядний пристрій розв'язує всі проблеми. Немає потреби брати із собою в поїздку кілька зарядних пристроїв; Не турбуйтеся про великий розмір традиційного багатопортового зарядного пристрою, яке незручно носити із собою.
Працюйте легко, більше не потрібно обладнувати кожен пристрій різними зарядними пристроями, зробити робочий стіл чистим і акуратним і більше не турбуватися про захаращений шнур живлення і недостатню розетку.
Зарядний пристрій GaN PD, все в одному
У зарядному пристрої застосований найновіший напівпровідниковий матеріал GaN, який дає змогу силовим компонентам працювати за вищої напруги та частіших перемикання, у такий спосіб підвищуючи ефективність заряджання завдяки ще меншій конструкції.
Менший розмір/висока ефективність/менша тепла
Зарядний пристрій 65 Вт макс.
3 порти USB-C і 1 порт USB A
Задовольняйте всі ваші потреби в заряджанні одночасно
У 2,5 раза швидше від оригіналу
Повне заряджання MacBook Pro 13 дюймів за 2 години
Інтелектуальні функції захисту
Підтримує напругу від 110 В до 240 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Кількість USB-портів, Штука | 4 |
| Вихідна напруга | 220 Вт |
| Вихідна підключення | USB |
| Функція бездротового заряджання | Так |
- Ціна: 2 295 ₴



