-37%

Зарядний блок 18W Hoco N3, QC3.0+ USB C Cable (1m) з кабелем
399 ₴
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 750736
+380 (98) 857-63-37
Консультація- +380 (97) 275-92-14Замовлення
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій Hoco N3 Special QC3.0 ефективно заповнить заряд різних портативних пристроїв, підтримує кілька протоколів швидкого заряджання, як-от QC/AFC/FCP.
Hoco N3 Special QC3.0 має корпус із вогнетривкого пластику з глянсовим покриттям і декоративними смугами з алюмінієвого сплаву. Форма із закругленими краями зручно лягає в долоню, завдяки компактним габаритам зарядку зручно носити із собою.
Особливості зарядного пристрою Hoco N3 Special QC3.0:
- Підтримка протоколів швидкого заряджання для пристроїв Huawei, Samsung, Xiaomi, Apple;
- USB-вихід підходить до широкого асортименту кабелів;
- Корпус пристрою складається з високоякісного пластику ABS;
- Захист від перегрівання, перевантаження та короткого замикання;
- Захист від перенапруги спрацьовує у разі досягнення повного заряду, продовжуючи у такий спосіб термін експлуатації акумулятора.
Комплектація
- Адаптер
- Кабель USB - Type C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Потужність | 18 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 1000 мм |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція бездротового заряджання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


