
Зовнішній акумулятор (павербанк) Romoss 400000 mAh 18 W PEA40 Black (PEA40-112-2A45)
2 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: 744104
- +380 (97) 275-92-14Замовлення
Висока якість і надійність
Повербанк Romoss Zeus Fast Charging PowerBank 400000mah — високоякісний повербанк преміальної якості, що гарантує надійність і довговічність його експлуатації. Повербанк має міцний корпус із високоякісного пластику та реальні характеристики, які повністю відповідають заявленим.
Вбудований літій-полімерний елемент високої ємності 40000mah
Літій-полімерний (Li-Pol) акумулятор, порівнюючи з акумуляторами 18650, які часто використовуються в повербанках, має меншу вагу, об'єм і здатний віддавати більший струм під навантаженням. Повербанк Romoss 400000mah має вбудовану Li-Pol батарею високої реальної ємності 40000mah, яка забезпечить дуже тривалу автономність роботи повербанка.
Підтримка функції швидкого заряджання QuickCharge 3.0 і PD 18W
Мобільна батарея Romoss 400000mah має функцію швидкого заряджання Quick Charge 3.0 і Power Delivery 18W, які дають змогу швидко зарядити як мобільний пристрій, так і саму батарею. Повербанк має 2 порти USB і порт Type-C, які здатні видавати струм і напругу 12V 1.5 А/9V 2A/5V 3 А залежно від споживальної здатності пристрою, яку Ви заряджаєте. Для заряджання повербанка можна використовувати порт Type-C, який підтримує швидке заряджання самого повербанка або порт microUSB.
Цифровий індикатор рівня заряду
Повербанк має вбудований у лицьову панель цифровий індикатор рівня заряду, який показує поточний рівень заряду батареї у відсотках.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 895 г |
| Висота | 169 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Romoss |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 40000 мА/год |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип | Універсальна батарея |
| Колір | Чорний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Особливості | Бездротова зарядка |
| Користувацькi характеристики | |
| Потужність | 18W |
| Ємність акумулятора, мА·ч | 40000 |
| Призначення | Для смартфонів Для планшетів Для смарт- години і браслетів |
| Акумуляторна батарея | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Power Delivery (PD) Quick Charge 2.0 |
| Інтерактивні інтерфейси акумуляторів | Micro-USB Type-C |
- Ціна: 2 499 ₴



