
Зовнішній акумулятор Power Bank Romoss PEA60 60000mAh Black (PEA60-152-2142)
2 699 ₴
- Немає в наявності
- Код: 744706
- +380 (97) 275-92-14Замовлення
Зовнішній акумулятор Romoss PEA60 60000 мА·год зі швидким заряджанням — це зовнішній акумулятор надвисокої ємності, що дає змогу з легкістю заряджати до 4 пристроїв. Він має класичний чорний дизайн з інтелектуальним великим світлодіодним дисплеєм, який може зображати три різні типи даних: струм, напруга, що залишилася потужність, а також стан заряджання. Його високоякісні акумуляторні елементи великої ємності дають змогу заряджати більше пристроїв, ніж зазвичай, без потреби заряджання зовнішнього акумулятора. Тоді як його конструкція з 3 входами та 4 виходами дає змогу заряджати більше пристроїв одночасно.

Romoss PEA60 сумісний із різними основними протоколами швидкого заряджання, як-от QC3.0, Samsung AFC, MTK PE і Huawei FCP і PE1.0. Він також підтримує швидке заряджання Huawei SCP 22,5 Вт. Він також підтримує швидке заряджання Qualcomm Quick Charge потужністю 18 Вт і PD 3.0 — Two-Way PD завдяки подвійним входам і потрійним виходам, включно з роз'ємом Type-C. Його високоякісні акумулятори безпечні та довговічні, а інтелектуальні 10-рівневий захист забезпечує додатковий спокій.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Romoss |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 600000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Особливості | Швидка зарядка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір | Чорний |
| Ємність акумулятора | 60000 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 66 мм |
| Ширина | 84 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 1300 г |
| Користувацькi характеристики | |
| Потужність | 22,5W |
| Ємність акумулятора, мА·ч | 60000 |
| Призначення | Для смартфонів Для планшетів Для смарт- години і браслетів |
| Вихідна напруга | 5 |
- Ціна: 2 699 ₴


