
Павербанк Hoco J86B 60000mAh QC3.0 PD22,5W black Швидка зарядка+Ліхтарик Зовнішній акумулятор
3 099 ₴
2 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 744905
- +380 (97) 275-92-14Замовлення
Зовнішній акумулятор HOCO J86B Electric 22.5W fully compatible power bank(60000mAh) Black ─ портативна батарея великої ємності, оснащена 5 вихідними роз'ємами, цифровим дисплеєм і світлодіодною лампою.
Великої ємності акумулятора вистачить, щоб повністю зарядити кілька пристроїв або зарядити один гаджет велику кількість разів. Підтримка більшості протоколів швидкого заряджання забезпечує високу ефективність процесу, а збільшена кількість вихідних роз'ємів дає змогу під'єднувати кілька пристроїв одночасно та заряджати з потужністю 5В/3А.
Цифровий дисплей показує рівень заряду батареї, щоб її можна було вчасно під'єднати до живлення. Вхідні роз'єми Lightning, Micro USB і Type-C теж підтримують швидке заряджання, тому не доведеться витрачати багато часу на заряджання акумулятора.
Вбудована світлодіодна лампа активується довгим натисканням кнопки. З нею зручно використовувати павербанк під час нічних поїздок: наприклад, щоб здійснити швидкий ремонт або знайти потрібну річ.
Корпус павербанка виготовлений із міцного вогнестійкого пластику та має приємну на дотик немарку текстуру. Пристрій стійкий у вертикальному положенні та може слугувати польовою настільною лампою, а завдяки зручному шнурку його легко діставати з сумки або шухляди та носити з собою.
Особливості:
− дана модель має ємність 60000 mAh та тривалий період збереження заряду;
− наявність 4 USB-портів та для зарядки гаджетів;
− павербанк можна зарядити через роз'єм Micro-USB/Type-C/Lightning;
− світлодіодний цифровий дисплей: можна перевірити рівень заряду, що залишився, в будь-який час;
− багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку;
− вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank;
− довговічна та енергоефективна A+ полімерна батарея;
− підтримка для PD20W, QC3.0/QC2.0, FCP, AFC та інших протоколів швидкої зарядки;
− з функцією настільної лампи, ліхтаря;
− обладнаний шнурком.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 60000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 20 В |
| Особливості | Ліхтарик, Швидка зарядка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 178 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 1200 г |
| Користувацькi характеристики | |
| Потужність | 22,5W |
| Ємність акумулятора, мА·ч | 60000 |
| Призначення | Для планшетів Для смарт-годинника та браслетів Для телефонів |
| Гарантія | 3 |
| Індикатор заряду акумулятора | З дисплеєм |
| Вихідна підключення | 1 x USB Type A 1 x USB Type C |
| Зарядка батареї | USB Тенета |
| Інтерактивні інтерфейси акумуляторів | Lightning Micro-USB USB Type C |
- Ціна: 2 199 ₴





