-14%

Зарядний пристрій Baseus Super Si Quick Charger 1C 25 W + кабель Type-C to Type-C (TZCCSUP-L01)
699 ₴
599 ₴
- Готово до відправки
- Код: TZCCSUP-L01
+380 (98) 857-63-37
Консультація- +380 (97) 275-92-14Замовлення
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Baseus Super Silicone PD Charger 25W (1Type-C) + With Cable Type-C для Type-C 3A (1m) — мережний зарядний пристрій, оснащений роз'ємом Type-C.
Основні характеристики
- максимальна потужність: до 25 Вт;
- обладнано роз'ємом Type-C;
- підтримує швидку зарядку;
- підходить для заряджання смартфонів, планшетів тощо;
- у комплекті йде кабель Type-C to Type-C (1 м);
- виготовлено з термопластика;
- має 6 рівнів захисту.
Технологія Super Si
Завдяки технології Super Si зарядні пристрої можуть бути одночасно менше і швидше у швидкості зарядки, а також безпечніше працювати в умовах високих температур. від перегріву. Вбудована 6-рівнева система безпеки захищає ваші гаджети від високої напруги, перегріву, короткого замикання, електромагнітного випромінювання або перезарядки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Потужність | 25 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 1000 мм |
| Швидка зарядка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴


