
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger Type-C+USB 100 W White (CCGP090202)
1 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 757805
- +380 (97) 275-92-14Замовлення
Зарядний пристрій GaN5 Pro — покоління потужних зарядних пристроїв зібраних на напівпровідниках на основі нітриду галію GaN (Gallium Nitride). Використання кристалів із нових матеріалів дало можливість зменшити вагу та розміри зарядного пристрою на 35% без втрати його продуктивності, порівнюючи з класичною кремнієвою технологією. Пристрій швидко зарядить будь-який ваш ґаджет і захистить від нагрівання або великих стрибків напруги завдяки вбудованому захисту від зміни напруги. Baseus GaN5 Pro підтримує всі стандарти швидких заряджань, включно з найсучаснішими Power Delivery 3.0 і Quick Charge 4.0+, Huawei Super Charge, FCP 5A, AFC, MTK.
Заряджання може працювати в діапазоні напруги 100-240 В, тому його можна використовувати в електромережах різних стандартів.
Два виходи USB Type-C і один USB-A можна використовувати як по одному, так і у разі одночасного заряджання 2 пристроїв.
| Основні | |
|---|---|
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Виробник | Baseus |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 100Вт |
| Габарити | 75 × 55 × 30 мм |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Кабель у комплекті | Type-C to Type-C |
- Ціна: 1 999 ₴


