
Безпровідні Вакуумні Bluetooth навушники Baseus Encok WM01 White (NGWM01-01) NGTW240002
899 ₴
839 ₴
- Готово до відправки
- Код: 747071
- +380 (97) 275-92-14Замовлення
Baseus Encok TWS WM01
Навушники Baseus Encok TWS WM01 в форматі міні-вкладишів зроблені з урахуванням ергономічних вимог: стильні, зі зручною посадкою у вусі, не обтяжені дротовими конструкціями – максимально легкі і компактні. Для роботи з гаджетами використовують протокол Bluetooth 5 версії з дальністю сигналу до 10 м. Міцна зовнішня оболонка не створює люфтів і перешкод при звучанні. Забезпечують ізоляцію від шуму зовнішнього середовища, щоб кожен зміг насолодитися найчистішим звучанням у будь-яких умовах.

Ідеальний бас
Для формування якісного звуку використане аудіообладнання, що підтримує частотний діапазон в межах 20 Гц-20 кГц. При цьому особливу увагу приділено басовим нотам, які мають виражений насичений характер. Поліуретанова композитна плівка дозволить низьким частотам зазвучати так, як це було задумано спочатку – м'яко, всеосяжно і потужно.

Автоматичне сполучення
При включенні навушники Baseus Encok TWS WM01 відразу ж підключаються до необхідного девайсу, що значно спрощує момент з'єднання декількох пристроїв. Більше не потрібно витрачати час на сполучення і пошук обладнання вручну – тепер все робиться моментально і автоматизовано. Повний комфорт не тільки в процесі експлуатації, а й на етапі попередніх налаштувань.

Сенсорне керування
Модель застосовує сенсорну панель, чутливу до дотиків, щоб користувач взаємодіяв з пристроєм. Тривалі і короткі одно- і дворазові дотики дозволять відповідати на телефонні дзвінки і завершувати їх, вибирати треки, викликати сервіс голосового асистента тощо. Застосовувати навушники можна в парі або ж по одному – як гарнітуру.

Продуманий зарядний кейс
Зарядний футляр Baseus Encok TWS WM01 підключається до мережі за допомогою кабелю USB-C. На його поверхні є індикатор, який сигналізує про те, що йде зарядка: 1.5 години знадобиться, щоб заповнити ресурс акумулятора 300 мАг. При рівні гучності 70% навушники будуть працездатні 5 годин, а разом з кейсом - 25 годин.
Один, два або три дотики до глянцевої поверхні корпусу навушника, дозволить Вам: почати програвати або зупинити музику (подвійне торкання по правому навушнику); перемикати композиції (дотик правого або лівого навушника на 2 секунди); керувати викликами (подвійне торкання по правому навушнику).
•Для сполучення з телефоном або іншим пристроєм просто відкрийте чохол, потім натисніть і утримуйте кнопку на футлярі, доки індикатор на футлярі не почне блимати. Виберіть WM01 на вашому смартфоні в меню Bluetooth та навушники Baseus Encok TWS WM01 готові до роботи. Вийміть навушники з футляра та виберіть ваші улюблені мелодії – розслабтеся та насолоджуйтесь чудовими басами та енергійними ритмами.
| Бренд: | Baseus |
| Колір: | Чорний |
| Матеріал: | ABS, TPE |
| Сертифікація якості: | RoHS, CE, FCC, КНР |
| Комплектація: | TWS Bluetooth-навушники, Футляр, Кабель USB Type-C — 50 см |
| Розмір: | Навушник 20*25 мм, Футляр 30*43 мм |
| Вага: | Навушник 4 гр |
| Дистанція передачі сигналу: | 10 метрів |
| Частотний діапазон: | 20-20000 Гц |
| Місткість батарей: | Навушник 40 mAh, Футляр 300 mAh |
| Час роботи в режимі очікування: | 250 годин |
| Час роботи в режимі музики: |
до 5 годин без футляра (на гучності 70% від мах) та до 25 годин з футляром |
| Час зарядки: | 1,5 години за допомогою роз'єму Type-C |
| Bluetooth версія: | 5.0 |
| Сумісність: | iOS, Android, Windows |
| Особливість: | Анатомічна форма навушників – зручно і не випадають. |
| Гарантія від виробника: | 3 місяців |
| Розміри упаковки: | 93*93*43 мм |
| Вага упаковки: | 132 гр |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Вид навушників | Вакуумні |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Тип роз'єму | Bluetooth / jack 3.5 |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Наушники |
- Ціна: 839 ₴

