
Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 2000W 1612Wh ЄВРОПА
44 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: DELTA Max 1600
- +380 (97) 275-92-14Замовлення
|
Один блок DELTA Max має потужність 1612 кВт-год, яку можна розширити до 5.6 кВт-год за допомогою розумних додаткових акумуляторів DELTA Max. Це означає, що коли відключається світло, ви можете продовжувати живити свої важливі домашні пристрої, такі як холодильник і освітлення, протягом кількох годин. Зручна і швидка подвійна зарядкаDELTA Max безпечно та швидко заряджається від 0 до 80% всього за 1 годину. Якщо ви шукаєте ще швидший спосіб зарядити DELTA Max, ви можете комбінувати змінний струм із інтелектуальним генератором, змінний струм із сонячною батареєю або розумний генератор із сонячною батареєю.
Живлення 99% ваших домашніх пристроївЗавдяки технології X-Boost від EcoFlow DELTA Max може живити потужні пристрої потужністю до 3000 Вт. Це означає, що під час відключення електроенергії ви можете продовжувати живити свій холодильник, сушарку тощо.
Використовуйте силу сонцяDELTA Max підключається до 2х сонячних панелей EcoFlow потужністю 400 Вт для забезпечення максимальної швидкості зарядки 800 Вт. Завдяки діапазону напруги від 11 до 100 В і роз’єму MC4 ви також можете підключити інші сонячні панелі до вашого DELTA Max. Навіть під час холодних або похмурих днів інтелектуальний алгоритм відстеження максимальної точки потужності (MPPT) автоматично виявляє напругу та струм в режимі реального часу, щоб забезпечити вам оптимальну генерацію сонячної енергії протягом дня. Аварійне резервне живленняКатастрофи можуть статися в будь-який час року, іноді триваючи довше, ніж ми очікували. У разі тривалого відключення електроенергії інтелектуальний генератор EcoFlow служить аварійною опцією, яка інтегрується з DELTA Max. Він автоматично запускається, коли ваш DELTA Max досягає низького рівня заряду, заряджає ваш DELTA Max і самостійно зупиняє двигун, коли ваш DELTA Max досягає повного заряду. Це дає вам надійний варіант аварійного резервного копіювання, який покладається на мінімальне використання генератора. Контролюйте та керуйте споживання енергіїКонтролюйте DELTA Max за допомогою програми EcoFlow. Пориньте в налаштування, щоб налаштувати використання енергії або керувати DELTA Max віддалено. Кілька способів зарядкиІснує кілька способів зарядити DELTA Max, де б ви не були. Якщо ви вдома, підключіть його до розетки змінного струму або сонячних панелей. Якщо ви в дорозі, зарядіть DELTA Max у своєму автомобілі або використовуйте сонячні батареї, якщо ви розбили табір. У надзвичайних ситуаціях під час відключення електроенергії підключіть DELTA Max до Smart Generator. Особливості:
Живлення і акумулятор |
|
| Тип акумулятора: | Літій-іонний |
| Ємність акумулятору: | 1612 Вт/год |
| Швидка зарядка: | Так |
| Повна зарядка: | 1.6 рік |
| Швидка зарядка до 80%: | 1 рік |
| Час життя: | 500 циклів |
| Розмір і вага | |
| Розмір: | 635 х 284 х 420 мм |
| Вага: | 22 кг |
| Інше | |
| Тип: | Зарядна станція |
| Колір: | Темно-сірий |
| Виробник: | EcoFlow |
| Модель: | DELTA Max |
| Інтерфейси | |
| USB Type-C: | 2 |
| USB Type-A: | 4 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 1612 мА/год |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість розеток | 4 |
| Максимальна потужність W | 2000 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Швидке заряджання |
| Особливості | Швидке заряджання |
- Ціна: 44 999 ₴




