
Проектор мультимедійний Earldom ET-PJ02. Домашній кінотеатр портативний
6 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: ET-PJ02
+380 (98) 857-63-37
Консультація- +380 (97) 275-92-14Замовлення
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
1. Пам'ять: 1 ГБ+8 ГБ
2. Кут нахилу: 320°
3. Контрастність: ≥ 2000:1
4. Потужність джерела світла: 45 Вт
5. Термін служби батареї: 9750 мАг, повністю заряджена, відео високої яскравості триває більше 2 годин
6. Настільна лампа: може працювати 36 годин при повній зарядці
7. Чіп: H713
8. Розрішувальна спроможність: 1080P
9. Яскравість: 230A SI люмен
10. Загальна потужність: 54 Вт (включаючи батарею 65 Вт
11. Бездротова мережа: 2.4G+5G+WiFi6
12. Лампа: три кольори (холодне біле, тепле біле, м'яке світло)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Earldom |
| Клас пристрою | Портативний |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Вид | Портативна |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 45 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 900 ₴





