-3%

Дитячий Планшет Hoco HI10 3/32GB WiFi Blue Pink для дітей ДІагональ 8"
3 199 ₴
3 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: Hoco HI10
+380 (98) 857-63-37
Консультація- +380 (97) 275-92-14Замовлення
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Процесор: Allwinner A523, вісім ядер
-
Оперативна пам’ять: 3 ГБ + 3 ГБ (віртуальна); Вбудована пам’ять: 32 ГБ (розширюється до 128 ГБ)
-
Екран: 8-дюймовий HD LCD-екран; Роздільна здатність: 800 × 1280
-
Сенсорна панель (TP): G+P, 10-точковий ємнісний сенсорний екран
-
Камери: фронтальна — 20 МП, тилова — 50 МП
-
Wi-Fi: двохдіапазонний режим 2.4G / 5G;
-
Bluetooth: 5.0
-
Акумулятор: 4000 мА·год;
-
Час використання: до 4 років;
-
Час очікування: до 15 днів
-
Живлення: 5 В, 2 А
-
Операційна система: Android 14
-
Сертифікація: FCC, CE, ROHS, GMS
-
Вбудовані програми: Дитячий режим, Батьківський контроль, KIDS Space, Love Doll
-
Матеріал корпусу: ABS + PC
-
Розміри: 145 × 215 × 25,6 мм; Вага: 425 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Процесор планшета | Allwinner |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 3 GB |
| Діагональ екрану | 8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Операційна система | Android 14.0 |
| Колір | Блакитний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 32 Гб |
| Живлення | |
| Час роботи від акумулятора | 4 годин |
| Ємність акумулятору | 4000 мА/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 425 г |
| Зв'язок та комунікації | |
| Стандарт зв'язку | 5G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 099 ₴




