-20%

Ніж з чохлом 22см. Кухонний ніж для обвалки м'яса
750 ₴
599 ₴
- В наявності
- Код: ніж 22
+380 (98) 857-63-37
Консультація- +380 (97) 275-92-14Замовлення
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Загальна довжина 220мм, довжина леза 105мм, довжина ручки-115мм, ширина -30мм, кут леза 50 градусів
Тип ножа: Тесак / ніж для обвалювання / універсальний кухонний ніж
Матеріал леза: сталь 5cr15 mov
Матеріал ручки: Міцна та ергономічна смоляна ручка
📦 Упаковка: Надійно запакований для збереження якості при транспортуванні
🥩 Призначення:
Обвалювання м’яса
Нарізання овочів
Робота з рибою та птицею
Універсальне використання на кухні
✅ Переваги:
Безпечний і екологічний
Стійкий до зношування та корозії
Гігієнічний, не вбирає запахи
Легко очищується
Не деформується з часом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Ніж для м'яса |
| Матеріал леза | Дамаська сталь |
| Матеріал рукоятки | Акрил |
| Довжина леза | 10.5 см |
| Довжина ножа | 22 см |
| Заточка леза | Одностороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Колір | Чорний |
| Чохол | Є |
| Загальна довжина ножа | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴




