
Зовнішній акумулятор Павербанк BOROFONE BJ32 Terra 22.5W+PD20W 80000mAh Black
1 899 ₴
- Немає в наявності
- Код: BJ32
+380 (98) 857-63-37
Консультація- +380 (97) 275-92-14Замовлення
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
УМБ портативне зарядне Power Bank BOROFONE Terra BJ32 3USB 2Type-C Lightning QC чорний
Зовнішній акумулятор Power Bank високої ємності BOROFONE Terra BJ32 призначений для тривалого автономного використання у подорожах, походах, відрядженнях та на дачі.
Придатний для зарядки великої кількості гаджетів, він має неймовірно високу ємність 80000 мА-год і сумісний з технологією швидкого заряджання Quick Charge 3.0 PD 18W.
Цифровий світлодіодний дисплей інформує про рівень заряду, що залишився.
Для зарядки гаджета передбачені три виходи USB та роз'єм Type-C, які можна використовувати як окремо, так і одночасно, заощаджуючи час.
Сам пристрій можна заряджати через порти Micro USB, Lightning та Type-C.
У комплект поставки входять два знімні плоскі дроти для зарядки Lightning і Type-C, які зручно заховані в корпусі.
Характеристики УМБ Power Bank BOROFONE Terra BJ32:
- Цифровий індикатор заряджання (активація кнопкою)
- Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку.
- Вбудований ліхтарик
- Місткість: 80000 mAh, 3.7 V, 296Wh
- Тип акумулятора: Polymer
- Вхідні інтерфейси: Micro-USB 5V-2A макс; Type-C 5V-2.4A макс, (10 Вт), Lightning (Apple)
- Кількість USB виходів: 4
- Максимальна потужність на виході 1, 2, 3, 4: DC5V/2A (3A макс)
- Час зарядки Power Bank: від 20 год (5V, 2A)
- Матеріал корпусу: ABS пластик
- Розмір: 165 x 108 x 70 мм
- Вага: 1624 г
- Колір чорний.
- Зарядний пристрій
- Кабель USB-Type-C
- Кабель Type-C-Lightning.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 80000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Набір перехідників | Так |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Особливості | Швидка зарядка, Вбудований кабель |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 4 |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 108 мм |
| Вага | 1624 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴




