
Павербанк Baseus Star Lord Digital Display 20000mAh 65W Black (P10022906113-00) Зовнішній акумулятор
3 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: P10022906113
- +380 (97) 275-92-14Замовлення
Baseus Star-Lord Digital Display обладнаний 4 портами. Два роз'єми USB Type-C і MicroUSB можна використовувати для зарядки зовнішнього акумулятора і 3 роз'єми — для мобільних пристроїв (2 х USB-A і USB Type-C). Одночасно можна заряджати від пауербанка до 3 гаджетів.
Портативна батарея Baseus Star-Lord Digital Display 20000mAh 65W має міцний корпус — виготовлена з високоякісних матеріалів. Лицьова поверхня пристрою виконана з міцного матового пластику, на якому не залишаються відбитки пальців.
На корпусі акумулятора є цифровий LED-дисплей, за допомогою якого можна легко дізнатися про поточний рівень заряду пауербанка.
9 рівнів інтелектуального захисту забезпечує безпечне використання пристрою. Акумулятор підбирає напругу, яка відповідає гаджету, що заряджається.
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо, |
| Бренд | Baseus, виробник |
| Вага | 413 г, |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh, |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв, |
| Потужність | 65 W, Потужність електродвигуна |
| Особливості | LED-дисплей, |
| Загальна вихідна напруга | 5 V, |
| Тип заряджання | Дротове, Способ зарядки |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB; USB Type-C, Роз'єми |
| Загальна потужність | 65 W, |
| Індикація | З індикатором рівня заряду, |
| Тип батареї | Літій-іонні (Li-ion), |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0, |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Вихідна напруга | 65 В |
| Особливості | Швидка зарядка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Максимальна потужність W | 65 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Призначення | Для ноутбука |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
- Ціна: 3 199 ₴



