
Зарядний пристрій HOCO C146A Charm USB-C PD20W + cable USB-C to USB-C White (6942007630269)
299 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6942007630269
+380 (98) 857-63-37
Консультація- +380 (97) 275-92-14Замовлення
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
-
Швидке заряджання
Power Delivery
-
Вихідний струм
1.67 А
-
Довжина кабелю
1 м
-
Кількість USB-портів
1 x USB Type C
-
Максимальна вихідна потужність
20 Вт
-
Максимальний вихідний струм
1.67 A
-
Призначення
для геймпада, Для планшета, для рацій, для смарт-годинника, Для смартфона, для фітнес-браслета, для екшн-камер, для TWS навушників
-
Живлення
Мережа
-
Тип
Адаптер
-
Тип вихідного під'єднання
USB Type-C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція бездротового заряджання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴


