
Домашня метеостанція.Термогігрометр для вимірювання вологості та температури в приміщенні та на вулиці
699 ₴
- Немає в наявності
- Код: 777630
+380 (98) 857-63-37
Консультація- +380 (97) 275-92-14Замовлення
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Цифровий термометр і гігрометр для вимірювання температури та вологості всередині та зовні приміщення (55*95 мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип метеостанції | домашня метеостанція |
| Вимірювання температури всередині приміщення | Так |
| Вимірювання температури поза приміщенням | Так |
| Вимірювання вологості всередині приміщення | Так |
| Вимірювання вологості поза приміщенням | Так |
| Вимірювання атмосферного тиску | Ні |
| Зовнішній датчик | провідний |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Вага | 0.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴



