
Медіаплеєр Xiaomi Mi Box S 4K 2nd Gen (MDZ-28-AA) Медіаплеєр Смарт тв
2 399 ₴
- Немає в наявності
- Код: MDZ-28-AA
- +380 (97) 275-92-14Замовлення
Медіаплеєр нового покоління Smart TV Xiaomi TV Box допоможе вам у пошуках цікавого контенту на будь-який смак. Модуль Bluetooth 5.2 спрощує підключення до медіаплеєра різних пристроїв, дводіапазонний Wi-Fi забезпечує передачу даних. Ви насолоджуватиметеся кожним переглядом завдяки формату зображення 4K Ultra HD з підтримкою Dolby Vision з HDR10+ та Dolby Atmos.
ЧІТКЕ ТА ДЕТАЛІЗОВАНЕ ЗОБРАЖЕННЯ 4K ULTRA HD
Висока роздільна здатність 4K Ultra HD забезпечує чудові враження від перегляду з відображенням яскравих барвистих кольорів і чітким промальовуванням кожної деталі по всій площі екрана, адже за щільністю пікселів 4K Ultra HD в 4 рази перевищує роздільну здатність FHD.
ЩЕ БАЛЬШЕ КІЛЬОРУ ТА КОНТРАСТУ
З Dolby Vision і HDR10+ зображення тепер мають ширший динамічний діапазон і мають більш дивовижну яскравість, контрастність та колір, ніж раніше. HDR також мають більш детальні тіні та відблиски.
ПРИГОЛОМШЛИВИЙ ЗВУК
Будучи революційною технологією просторового звуку, Dolby Atmos привносить у вашу вітальню неперевершені враження від кінотеатру, оточуючи вас потужними звуковими ефектами, а також DTS-HD забезпечує надзвичайно високу якість звуку.
ПОТУЖНИЙ ПРОЦЕСОР
Чотириядерний процесор забезпечує ефективну продуктивність. Завдяки високопродуктивному графічному процесору телевізор тепер може стати новою розважальною платформою. Поєднання 2 ГБ ОЗП та 8 ГБ ПЗП забезпечує більш плавний перегляд.
УЛЮБЛЕНІ РОЗВАГИ ЗА ДОПОМОГОЮ GOOGLE
Google TV об'єднує фільми, шоу та багато іншого з ваших додатків та передплат і впорядковує їх спеціально для вас. Відкрийте для себе нові речі для перегляду з рекомендаціями, які базуються на тому, що ви дивитеся і що вас цікавить, з ваших підписок і доступного вам контенту.
РОБІТЬ БІЛЬШЕ НА СВОЄМУ ТЕЛЕВІЗОРІ ЗА ДОПОМОГОЮ ГОЛОСУ
Ваш телевізор корисний як ніколи. Попросіть Google знаходити фільми, транслювати програми, відтворювати музику та керувати телевізором — і все це за допомогою вашого голосу. Отримуйте відповіді, керуйте пристроями розумного будинку та багато іншого. Просто скажіть «Окей, Google» або натисніть кнопку Google Assistant на пульті дистанційного керування, щоб розпочати роботу.
360° BLUETOOTH ТА ІЧ-ПУЛЬТ ДИСТАНЦІЙНОГО КЕРУВАННЯ
Інтуїтивно зрозуміле розташування кнопок та Bluetooth дозволяють набагато швидше отримувати доступ до улюбленого контенту під будь-яким кутом. Завдяки вбудованому ІЧ-порту можна також керувати живленням і гучністю телевізора або звукової панелі за допомогою одного пульта дистанційного керування.
БЕЗДРОТОВА ПРОЕКЦІЯ. ПОКРИВЕНЬ КУТ ОГЛЯДУ
Chromecast Built-in спрощує проектування контенту з інтелектуальних пристроїв на телевізор, що забезпечує ширший кут огляду.
ОСНОВНІ ПОРТИ. УВІМКНІТЬ БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ
Багато варіантів основних портів, які дозволяють легко під'єднувати до медіаплеєра зовнішні пристрої.
| Модель | Mi Box S 4K 2nd Gen, |
| Комплект постачання | Медіаплеєр; Пульт дистанційного керування; Інструкція користувача; Адаптер живлення; Кабель HDMI, |
| Бренд | Xiaomi, виробник |
| Вага | 142 г, |
| Додаткові характеристики | Процесор: Quad-Core Cortex-A55, Відеокарта: ARM Mali G31 MP2, Оперативна пам’ять: 2 GB, Операційна система: Google TV, |
| Об’єм оперативної пам’яті | 2 GB, |
| Інтерфейс | Bluetooth 5.2; Wi-Fi, |
| Країна-виробник | Китай, Країна виробник |
| Країна реєстрації бренда | Китай, Країна реєстрації бренда |
| Гарантія в місяцях | 6, Гарантійний термін |
| Розміри | 95.25 × 95.25 × 16.7 мм, |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Тип | Смарт приставка |
| Оснащення | Доступ в інтернет, Smart TV, Вбудований мікрофон |
| Портативний | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| MP3 плеєр | Є |
| Вага | 0.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 8 Гб |
| Голосове управління | Так |
| Операційна система | Android |
| Габарити | 95 x 95 x 17 мм |
| Додаткова інформація | Операційна система: Android 8.1; Bluetooth: 4.2; Графічний процесор (GPU: Mali-450; Технологія Chromecast built-in™; Кнопки для запуску Google Assistant і Netflix; Наявність голосового помічника Google Assistant |
| Підтримка інтернет-сервісів | Google Play Movies and Music, Netflix, YouTube |
| Тип плеєра | Стаціонарний |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi, Bluetooth |
| Дротові інтерфейси | 1 x USB 2.0, 1 x HDMI, AV вихід, Роз'єм живлення |
| Пульт ДУ | Так |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Формати і кодеки | Формат відео: RM, MOV, VOB, AVI, MKV, TS, Mp4, 3D; Формат аудіо: MP3, APE, Flac; Відео декодер: [email protected], VP9, H. 265, H. 264, MPEG1/2/4, VC-1, Real8/9/10; декодер Аудіо: DOLBY, DTS; Декодер зображення: JPG, BMP, GIF, PNG, TIF |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 4K UHD (3840 х 2160) |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 Гб |
| Управління за допомогою смартфона | Так |
| Модель процесора | Cortex-A53 |
- Ціна: 2 399 ₴
