
Автономний пусковий пристрій Xiaomi 70mai jump starter max 18000 mah (Midrive PS06) Пусковий бустер
4 999 ₴
3 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 646101
- +380 (97) 275-92-14Замовлення
70mai jump starter max
Універсальний помічник
70mai jump starter max відмінно підходить для будь-якого автомобільного обладнання на 12 В, тому він може підтримувати роботу холодильника, DVD-плеєра і навіть пилососа. Також пристрій має вихід 5 В/2,4 А, завдяки якому є можливість зарядити телефон, планшет, ноутбук та іншу техніку.


Швидкий запуск автомобіля
70mai jump starter max дозволяє швидко запустити дизельні транспортні засоби зі стартовою потужністю до 3,5 літра, а також бензинові засоби пересування з об'ємом до 8,0 літрів. Для цього сила струму зовнішнього акумулятора становить 450 А, а пікове значення досягає 1000 А.
Сучасний дизайн
Зовнішній вигляд пристрою представлений сучасним дизайном чорного кольору. Він відмінно відчувається в долоні, а завдяки невеликим розмірам 70mai jump starter max легко поміщається в невелику сумочку. Ємність акумулятора становить 18000 маг, при цьому вбудований індикатор завжди покаже кількість заряду. Модель обладнана яскравим ліхтариком, який стане в нагоді при запуску автомобіля в темний час доби.


Надійність і безпека
Розробники оснастили пристрій 8 рівнями захисту, які забезпечать максимальну безпеку під час експлуатації. 70mai jump starter max не боїться короткого замикання, перегріву, перевантаження, надструмів, перевантажень та інших неприємних факторів. При цьому пристрій здатний впевнено працювати при температурі від -20 до 60 градусів.
| Ємність акумулятора | 18000 mAh |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Інтерфейс | USB / Type-C |
| Бренд | 70Mai |
| Вага | 400 г |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Модель | 18000mAh Jump starter max Midrive PS06 |
| Особливості | індикатор залишкового заряду |
| Підключення до мережі автомобіля | Роз'єми-«крокодили» |
| Призначення | Для автомобіля |
| Пусковий струм | 1000 А |
| Робоча напруга | 12 V |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 70Mai |
| Тип | Пусковий |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 18000 |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Призначення | Автомобільний Стартер |
| Особливості | Пуск автомобіля, Ліхтарик |
| Інтерфейс підключення | USB, USB Type-C |
| Додаткова інформація | Пусковий струм 450А Піковий струм 1000А Робочий діапазон температур: -20°C ... +55°C |
| Акумуляторна батарея | Li-Ion |
| Напруга, В | Дванадцять |
| Вихідний струм | 10 А, 2.4 A |
| Індикатор заряду | Світлодіодний |
- Ціна: 3 999 ₴





