
Автомобільний пусковий пристрій Baseus Super Energy Car Jump Starter Black 8000mAh 5V / 2.4A (CRJS01-01)
2 699 ₴
- Немає в наявності
- Код: 646201
+380 (98) 857-63-37
Консультація- +380 (97) 275-92-14Замовлення
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пусковий пристрій Baseus Car Jamp Starter Super Energy 3in1 - багатофункціональний гаджет для автолюбителів, в якому об'єднані функції:
- Портативний пусковий пристрій для автомобіля
- Power Bank з ємність 8000 мАг і потужністю 5V / 2.4A
- ліхтарик
Особливості:
- Стартер Baseus Car Jamp Starter Super Energy 3in1 стане для вас відмінним помічником, коли потужності акумулятора не буде вистачати для запуску двигуна. В стильному корпусі, зосереджено 8000 мАг - цього достатньо для багаторазового запуску двигуна при розрядженому акумуляторі.
- Запас енергії - в бустер Baseus Car Jamp Starter Super Energy 3in1 встановлена літій полімерна батарея ємністю 8000 мАг.
- Роз'єми - портативний пусковий пристрій Baseus Car Jamp Starter Super Energy 3in1 оснащений трьома роз'ємами різного типу: вхідними micro-USB, вихідними USB і EC5. Вихідний сили струму USB-порту в 2.4а досить для використання Baseus Car Jamp Starter Super Energy 3in1 як павербанк і реанімації батареї телефону, навушників, селфі-палки і більш потужних гаджетів таких, як планшет.
- Пусковий пристрій - для використання бустера Baseus Car Jamp Starter Super Energy 3in1 в якості пускового пристрою треба вставити перехідник з комплекту у відповідний роз'єм на портативній батареї. За допомогою маленької кнопки на адаптері можна вибирати один з двох режимів роботи:
- Режим зарядного пристрою, в якому акумулятор машини буде заряджатися для подальшого запуску (блимає зелена і червона лампочка).
- Режим пускового пристрою для екстреного запуску двигуна автомобіля (світиться зелена лампочка). Після запуску двигуна, необхідно відразу ж відключити пусковий пристрій від акумулятора.
- Індикація заряду - на лицьовій панелі пристрою зроблений круговий LED-індикатор для відображення запасу енергії. Чверть кола відповідає 25% і менше. Це дозволить вам завжди точно визначати момент, коли портативну батарею слід ставити на зарядку.
- Портативний пусковий пристрій Baseus Car Jamp Starter Super Energy 3in1 володіє міцним корпусом - виготовлений з високоякісних матеріалів і стійкий до подряпин. Він дуже практичний у використанні. Його зручно брати з собою в будь-яку поїздку.
- Для безпеки, в стартер для автомобіля портативна батарея Baseus Car Jamp Starter Super Energy 3in1 вбудовано 4 рівні інтелектуального захисту: від перезарядження, перерозрядження, перегріву, коротких замикань.
- Ліхтарик - один з торців корпусу зроблений у вигляді фар автомобіля, які включаються після тривалого натискання на кнопку живлення. Вбудований яскравий ліхтарик працює в трьох режимах: постійне світіння, SOS-маячок, стробоскоп
- Сумісність - джамп стартер для автомобіля Baseus Car Jamp Starter Super Energy 3in1 легко впорається з запуском бензинових двигунів об'ємом до 4 л і дизельних автомобілів з об'ємом двигуна до 2.5 л.
- Багатофункціональний блок живлення виконаний з протиударного водонепроникного матеріалу. Він розрахований на тривалий термін служби, не боїться зовнішніх чинників впливу. Легко поміщається в чоловічій сумці, рюкзаку, портфелі. Пристрій стане прекрасним подарунком для будь-якого автомобіліста.
Харектерістікі:
- Бренд: Baseus
- Колір: чорний
- Матеріал: ABS пластик, Полікарбонат
- Сертифікація якості: RoHS, CE, FCC, КНР
- Пусковий напруга: 12 В
- Пусковий струм: 400А
- Піковий струм: 800А
- Потужність: Вхід 5V / 2.1А Макс
- Потужність: Вихід USB: 5V / 2.4A Макс
- Відповідні моделі авто: бензинові двигуни до 4,0 л або дизельні двигуни до 2,5 л
- Індикатор зарядки пристрою: є
- Розміри: 160 * 85 * 29 мм
- Вага: 372 гр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Тип | Пусковий |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Призначення | Автомобільний Стартер |
| Додаткова інформація | Піковий Струм: 800А Пусковий Струм: 400А |
| Розмір | 160 х 85 х 28,8 мм |
| Акумуляторна батарея | Li-Ion |
| Інтерфейс | USB, USB Type-C |
| Ємність | 8000 |
| Вихідний струм | 2.1 A, 2.4 A |
| Вихідна напруга | Дванадцять |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 699 ₴




