Безпечний вибір Потрібен подарунок для малюка від 2 до 6 років? Купіть незвичайний транспортний засіб — біговел Xiaomi, який забезпечить веселе проведення часу з ранньої весни та до пізньої осені, навчить дитину зберігати рівновагу та координацію рухів під час катання, а найголовніше допоможе зміцнити фізичне здоров'я та імунітет. Практичні колеса Широкі колеса, що гарантують високу прохідність ґрунтовими дорогами та піском, надають стійкості конструкції та запобігають перевертанню Xiaomi, гарантуючи безпеку майбутнього чемпіона. Комфортна посадка Регульоване за висотою кермо дає змогу підлаштувати біговел Xiaomi під зріст дитини, забезпечують комфортне положення хребта та максимально зручну та безпечну для їзди посадку
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 2 до 4 років |
| Стать | Унісекс |
| Виробник | Xiaomi |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Xiaomi BEBEHOO DGN 5-1 Керівництво по експлуатації |
| Гарантія | 12 |
| Габарити | Розміри триколісного варіанти: 63x42x51 см Розміри самоката: 69x23.5x81 см |
| Додатково | Від 2 років Кількість коліс-3 Максимальне навантаження -20кг |
| Конструкція | Складна конструкція, Регульована рульова стійка |
| Вага | 4.6 кг |
| Основні | |
| Тип | Міський |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴



