
Зовнішній акумулятор Павербанк Baseus Bipow Digital Display 15W 20000mAh Black (PPDML-J01) PPBD050101
2 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 735501
- +380 (97) 275-92-14Замовлення
Baseus Bipow Digital Display 15W 20000mAh Black (PPDML-J01)
Можливості заряджання
Портативна батарея обладнана 4 роз'ємами, що дає змогу одночасно заряджати до 3 ґаджетів. Підходить для підзаряджання смартфонів, планшетів, навушників, розумних годинників, ігрових консолей та інших невеликих ґаджетів. Підтримка протоколів швидкого заряджання PD, FCP, QC, AFC дає змогу швидко заряджати iPhone, а також ґаджети брендів Huawei, Samsung, Mi тощо.
LED-дисплей
Спеціальний LED-індикатор точно показує, що залишився рівень заряду батареї, щоб ви могли визначити, коли потрібно підзарядити її.
Захисні властивості
Портативний акумулятор має вбудований захист на 9 рівнях. Інтелектуальна система визначає тип під'єднаного пристрою й автоматично регулює силу струму. Отже, ваші ґаджети захищені від перезаряджання, надлишкового нагрівання, високої напруги, короткого замикання й електромагнітного випромінювання.
Зручно брати із собою
Корпус акумулятора пройшов лазерну обробку, тому має поліпшену текстуру, стійку до утворення відбитків пальців і приємну на дотик. Компактні розміри та відповідність міжнародним стандартам повітряних перевезень дають змогу взяти пристрій із собою в будь-яку поїздку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 15 Вт |
| Індикація режиму роботи | З дисплеями |
| Призначення | Для смартфонів Для планшетів |
| Розмір | 151 х 68.8 х 29.5 мм |
| Додатково | Захист від: Надлишкової напруги на виході Короткого замикання Перегрівання Перезаряджання |
| Акумуляторна батарея | Li-Pol |
| Ємність батареї | 20000 мАч |
| Вага | 452 г |
| Вихідна напруга | 15 В |
| Інтерактивні інтерфейси акумуляторів | Micro-USB Type-C |
- Ціна: 2 150 ₴



