
Павербанк Power Bank Baseus Bipow 15W 30000mAh Black PPBD050202 (PPDML-K01)
1 399 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7357002
+380 (98) 857-63-37
Консультація- +380 (97) 275-92-14Замовлення
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Повербанк з Power Delivery, з дисплеєм оптимально підійде для телефона, для планшета для айфона та привертає увагу сучасними зовнішнім виглядом і функціоналом.
Головні особливості портативного акумулятора Baseus Bipow Digital Display 30000 mAh 15 W Black (PPDML-K01)
Серед ключових характеристик power bank Baseus Bipow Digital Display 30000 mAh 15 W Black (PPDML-K01) виділить:
- місткість пристрою становить 30000 mAh;
- на борту зовнішнього акумулятора передбачені Li-Pol елементи енергії та мікросхеми контролю процесу її передавання;
- для під'єднання смартфона передбачені роз'єми 2xUSB, Type-C;
- потужність 15W;
- джерело заряду (Input) 5V;
- індикація рівня заряду LCD-дисплей.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 663 г |
| Висота | 151 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Довжина | 37 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Baseus |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип | Універсальна батарея |
| Колір | Чорний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для ноутбуків Для планшетів Для смарт-годинника та браслетів Для телефонів Для фотоапаратів |
| Вид | Вербанк |
| Розмір | 153 x 69 x 42 мм |
| Ємність батареї | 30000 мА*ч |
| Індикатор заряду | З дисплеями |
| Інтерактивні інтерфейси акумуляторів | Micro-USB USB Type C |
| Інтерактивні інтерфейси акумуляторів | USB Type A USB Type C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴






