
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Baseus Bipow Digital Display 20W 20000 mAh Black (PPDML-M01) PPBD050501
2 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 736902
- +380 (97) 275-92-14Замовлення
Baseus Bippow Digital Display — портативний зарядний пристрій із 4 роз'ємами та підтримкою швидкого заряджання.
Основні характеристики:
- максимальна потужність: до 20 Вт;
- обладнаний 4 роз'ємами: 2 USB, Micro і Type C;
- підтримує швидке заряджання;
- заряджає 3 пристрої одночасно;
- обладнаний LED-індикатором рівня заряду батареї;
- 9 рівнів захисту.
Можливості заряджання
Портативна батарея обладнана 4 роз'ємами, що дає змогу одночасно заряджати до 3 ґаджетів. Підходить для підзаряджання смартфонів, планшетів, навушників, розумних годинників, ігрових консолей та інших невеликих ґаджетів. Підтримка протоколів швидкого заряджання PD, FCP, QC, AFC дає змогу швидко заряджати iPhone, а також ґаджети брендів Huawei, Samsung, Mi тощо.
LED-дисплей
Спеціальний LED-індикатор точно показує, що залишився рівень заряду батареї, щоб ви могли визначити, коли потрібно підзарядити її.
Захисні властивості
Портативний акумулятор має вбудований захист на 9 рівнях. Інтелектуальна система визначає тип під'єднаного пристрою й автоматично регулює силу струму. Отже, ваші ґаджети захищені від перезаряджання, надлишкового нагрівання, високої напруги, короткого замикання й електромагнітного випромінювання.
Зручно брати із собою
Корпус акумулятора пройшов лазерну обробку, тому має поліпшену текстуру, стійку до утворення відбитків пальців і приємну на дотик. Компактні розміри та відповідність міжнародним стандартам повітряних перевезень дають змогу взяти пристрій із собою в будь-яку поїздку.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 68 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Висота | 153 мм |
| Вага | 425 г |
| Основні атрибути | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Виробник | Baseus |
| Колір | Чорний |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Швидка зарядка |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для планшетів Для смарт- години і браслетів Для телефонів Для фотоапаратів |
| Гарантія | 3 |
| Вид | Вербанк |
| Ємність батареї | 20000 мА*ч |
| Тип батареї | Літій-полімерні (Li-pol) |
| Інтерактивні інтерфейси акумуляторів | Micro-USB USB Type C |
| Інтерактивні інтерфейси акумуляторів | USB Type A USB Type C |
| Вхідний струм | 2A 3A |
- Ціна: 2 199 ₴




