
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Xiaomi Mi Power bank 3 10000 mAh
1 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: 738505
- +380 (97) 275-92-14Замовлення
Оптимальний запас
Xiaomi Mi 3 NEW 10000 mAh Fast Charge представлений у стильному варіанті з компактними габаритами для спрощення носіння девайса із собою. Попри це, всередині є достатній для багатьох завдань запас енергії — 10 000 мА·год. Маючи під рукою такий ресурс, ви завжди зможете відновити енерговтрати не тільки свого смартфона та інших ґаджетів, але й допомогти в цьому оточенні — наявність роз'ємів дає змогу зробити це.


Тонкий корпус
Варто звернути увагу, що зовнішній акумулятор виготовлений у гранично тонкому форм-факторі. Корпус має акуратні обтічні грані та лаконічну зовнішність. Металева оболонка оберігає батарею від пошкоджень і надає їй вишуканого вигляду. Полірована поверхня не схильна до появи подряпин, завдяки чому паувербанк завжди зберігає ідеальний вигляд.
Чотири роз'єми
Панель слотів Xiaomi Mi 3 NEW 10000 mAh Fast Charge має 4 порти, які допоможуть приєднати будь-яку техніку для відновлення її ресурсів. Вихідні порти формату USB поєднуються з вхідними MicroUSB і USB-C. Зверніть увагу, що максимальна вхідна потужність для одного порту дорівнює показнику 18 Вт. Тут же розміщена кнопка вмикання та світлодіодні індикатори, що визначають ступінь заряду батареї.


Для роботи з малим струмом
Для таких девайсів, як фітнес-браслети або Bluetooth-гарнітури, необхідно використовувати режим слабкострумового заряджання. Щоб його активувати, досить двічі натиснути на кнопку живлення. У такому середовищі представлена техніка отримати енерговідновлення без ризику пошкодження.
Підходить для потужних телефонів
Якщо ви щасливий володар передових моделей смартфонів (типу Redmi K20 Pro, Mi 9 або Apple iPhone XS тощо), зверніть увагу на представлений паувербанк. Його заряду вистачить, щоб заповнити енергію в таких телефонах у середньому двічі. Так вас ніколи раптово не застане батарея з нульовим зарядом і брак зв'язку через брак енергії в техніці.

9-рівневий захист
Портативна батарея Xiaomi Mi 3 NEW 10000 mAh Fast Charge має 9 механізмів захисту, що спрацьовують на тлі різних чинників. Обладнання надійно захищене від перезаряджання, коротких замикань, невідповідної напруги, високої температури, механічного впливу та ін.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 18 Вт |
| Ємність акумулятора | 10 000 мАч |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Призначення | Для смартфонів Для планшетів Для смарт- години і браслетів |
| Особливості | Швидка зарядка Металічний корпус |
| Додаткова інформація | Алемінальнаемкість акумулятора 5500 mAh (5V / 2.6A) Вхідний потужність: (USB-C) 5V = 2.1A 9V = 2.1A 12V = 1.5A (Micro-USB) 5V = 2.1A 9V = 2.1A 12V = 1.5A Вихідний потужність: (USB-A окреме використання) 5,1V = 2.4A 9V = 2A 12V = 1.5A (USB-A одночасно використання) 5,1V = 2.6A Робоча температура: 5 ° C E35 ° C Коефіцієнт ефективності зарядки: 75% (5.1V / 2.6A) Час підзарядки: Коло 4 годин (зарядний пристрій 9V / 2A, 12V / 1.5A, зарядний кабель з комплектації) Коло 6 годин (зарядний пристрій 5V / 2A, зарядний кабель з комплектації) |
| Розмір | 147.8 х 73.9 х 15.3 мм |
| Інтерактивні інтерфейси акумуляторів | Micro-USB Type-C |
| Інтерактивні інтерфейси акумуляторів | USB Micro-USB USB Type-C |
- Ціна: 1 499 ₴

