
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Baseus Adaman Metal Digital Display 20000mAh 22.5W PPAD070101 Black
2 299 ₴
- Немає в наявності
- Код: 739205
- +380 (97) 275-92-14Замовлення
Тепер ви можете зручно заряджати свої пристрої, хай де ви будете.
Powerbank Baseus Adaman ємністю 20 000 мА·год підтримує різні протоколи швидкого заряджання та працює з потужністю до 22,5 Вт.
Він обладнаний цифровим дисплеєм і досить легкий і компактний, щоб супроводжувати вас практично скрізь — навіть у літаку.
Оцініть, як швидко ваші пристрої можуть бути знову готові до роботи.
Powerbank підтримує протоколи швидкого заряджання, як-от Huawei 5A SCP, PD 20W, PD 18W, PD3.0, QC 3.0, FCP і AFC.
Це означає, що він може зарядити Huawei P30 до 60% і iPhone 13 до 50% приблизно за 30 хвилин.
Він також може живити ноутбуки та просто заряджати старі пристрої за короткий час.
Ємність пристрою становить 20 000 мА·год. Це означає, що з його допомогою ви можете зарядити iPhone 13 або 12 приблизно 4 рази, а Huawei Mate 40 — приблизно тричі.
Щоб повернути павербанк до повної потужності, не потрібно багато часу. Пристрій підтримує двостороннє швидке заряджання PD 3.0 + QC 3.0, тому ви зможете зарядити його до 100% лише за 4-5 годин.
Зовнішнє джерело живлення дає змогу заряджати безліч різних пристроїв, наприклад, смартфони Samsung, Xiaomi, Huawei та iPhone.
Він також обладнаний кількома портами. Він має 2 вбудовані вихідних порти USB, вхідний порт Lightning, вхідний порт micro USB і вхідний/вихідний порт USB-C.
Невеликий цифровий світлодіодний дисплей спрощує використання пристрою та забезпечує зручний доступ до важливої інформації.
З його допомогою можна швидко перевірити відсоток заряду батареї, а також напругу та струм заряджання в реальному часі.
Металевий корпус не тільки надає пристрою елегантного вигляду, але і є надзвичайно міцним. Powerbank захищений від перезаряджання, перенапруги за струмом і короткого замикання.
Він також автоматично регулює силу струму, що подається на заряджуваний пристрій, щоб захистити його від перегрівання.
Крім того, запатентована Baseus технологія BPS забезпечує ще більшу безпеку використання.
Попри свої величезні можливості, павербанк дуже маленький і легкий.
Ви можете легко помістити його в сумочку або навіть у кишеню.
Він також відповідає міжнародним авіаційним стандартам, що означає, що ви можете взяти його із собою в літак.
Неважливо, куди ви підете — мобільна батарея Baseus Adaman забезпечить енергією ваші пристрої практично скрізь.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 482 г |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 143 мм |
| Довжина | 27 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Baseus |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Колір | Чорний |
| Вихідна напруга | 22 В |
| Стан | Новий |
| Особливості | Протиударний корпус, Швидка зарядка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація режиму роботи | З дисплеями |
| Гарантія | 3 |
| Вид | Вербанк |
| Розмір | 156.8 x 65 x 28.5 мм |
| Ємність батареї | 20000 мА*ч |
| Інтерактивні інтерфейси акумуляторів | USB Type A USB Type C |
| Інтерактивні інтерфейси акумуляторів | Lightning Micro-USB USB Type C |
| Вхідний струм | 3A |
- Ціна: 2 299 ₴




