
Зовнішній акумулятор павербанк Baseus Bipow Digital Display 10000mAh 20W Black (PPDML-L01) PPBD050301
1 449 ₴
- Немає в наявності
- Код: 741504
- +380 (97) 275-92-14Замовлення
Можливості заряджання Портативна батарея обладнана 4 роз'ємами, що дає змогу одночасно заряджати до 3 ґаджетів. Підходить для підзаряджання смартфонів, планшетів, навушників, розумних годинників, ігрових консолей та інших невеликих ґаджетів. Підтримка протоколів швидкого заряджання PD, FCP, QC, AFC дає змогу зарядити iPhone 12 до 50% за пів години, а також швидко заряджати ґаджети брендів Huawei, Samsung, Mi тощо. LED-дисплей Спеціальний LED-індикатор точно показує, що залишився рівень заряду батареї, щоб ви могли визначити, коли потрібно підзарядити її. Захисні властивості Портативний акумулятор має вбудований захист на 9 рівнях. Інтелектуальна система визначає тип під'єднаного пристрою й автоматично регулює силу струму. Отже, ваші ґаджети захищені від перезаряджання, надлишкового нагрівання, високої напруги, короткого замикання й електромагнітного випромінювання. Зручно брати із собою Корпус акумулятора пройшов лазерне оброблення, тому має поліпшену текстуру, стійку до утворення відбитків пальців і приємну на дотик. Компактні розміри та відповідність міжнародним стандартам повітряних перевезень дають змогу взяти пристрій із собою в будь-яку поїздку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Особливості | Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ємність акумулятора | 10000.0 |
| Вихідна напруга | 20.0 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 153 мм |
| Вага | 252 г |
| Користувацькi характеристики | |
| Ємність акумулятора, мА·ч | 10000 |
| Призначення | Для планшетів Для телефонів |
| Габарити | 153 х 69 х 17 мм |
| Акумуляторна батарея | Литий-полимерн(Li-pol) |
| Інтерактивні інтерфейси акумуляторів | Micro-USB USB Type A USB Type C |
- Ціна: 1 449 ₴



