
Павербанк Baseus Adaman 2 Metal Digital Display 20000mAh 30W Black (PPAD050001) Overseas Edition VOOC
2 799 ₴
- Немає в наявності
- Код: 741703
- +380 (97) 275-92-14Замовлення
Зовнішній акумулятор Baseus Adaman2 Digital Display Fast Charge 20000 mAh 30 W стане надійним помічником у повсякденному житті.
Акумулятор компактний і легко поміститься в рюкзак або сумку. Дизайн мінімалістичний і приємний. Корпус виготовлений з ABS-пластику та полікарбонату. Габарити: 118х68.5х31мм. Вага становить 360 грамів.
На передній панелі розташований невеликий дисплей у формі краплі. Його наявність дає змогу відстежувати в реальному часі заряд, що залишився у відсотках.
Ця модель підтримує чимало протоколів швидкого заряджання: Quick Charge (QC) версії 3.0 і 2.0, Power Delivery, Fast Charge (FCP) і Super Fast Charge (SCP), Adaptive Fast Charging (AFC). Він допоможе зарядити ваші ґаджети набагато швидше, ніж звичайний зарядний пристрій. Оскільки максимальна потужність досягає 3 30 Вт, ви з легкістю можете підживити свій MacBook, наприклад, до 50 відсотків усього за годину.
Також зовнішній акумулятор обладнаний трьома вихідними портами: 2 порти USB/1 порт USB Type C. Це означає, що пристрій може заряджати майже всі наявні пристрої: телефони, плеєри, селфі-пали, планшети, навушники та багато іншого. Запасу енергії на 20000 мА·год вистачить, щоб зарядити 3-4 батареї смартфона. Для заряджання самого акумулятора використовується кабель USB Type-C
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 360 г |
| Висота | 69 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Довжина | 31 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Baseus |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип | Універсальна батарея |
| Колір | Чорний |
| Вихідна напруга | 30 В |
| Стан | Новий |
| Особливості | Швидка зарядка |
| Вхідна напруга | 30 В |
| Користувацькi характеристики | |
| Ємність акумулятора, мА·ч | 20000 |
| Призначення | Для камер, для смартфонів, для планшетів, для Apple Watch, для Apple |
| Габарити | 118х68.5х31 |
| Інтерактивні інтерфейси акумуляторів | USB Type C: 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1,5 А (18 Вт) |
| Інтерактивні інтерфейси акумуляторів | USB Type C: 5 В/3 А, 9 В/3 А, 12 В/2,5 А, 15 В/2 А (30 Вт) USB Type A No1: 4,5 В/5 A (SCP), 5 В/4,5 A (SCP), 5 В/3 A, 9 В/2 A, 12 В/1,5 A (22, 5 Вт) USB Type A No2: 4,5 В/5 A (SCP), 5 В/4,5 A (SCP), 5 В/3 A, 9 В/2 A, 12 В/1,5 A (22, 5 Вт) |
- Ціна: 2 799 ₴



