
Універсальна мобільна батарея Hoco J73 Powerful 30000mAh Black з ліхтариком
1 799 ₴
- Немає в наявності
- Код: 743304
+380 (98) 857-63-37
Консультація- +380 (97) 275-92-14Замовлення
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Технічні особливості зовнішнього акумулятора Hoco J73 30000 mAh Black
З основних функцій пауербанка Hoco J73 30000 mAh Black виділить:
- місткість пристрою становить 30000 mAh;
- в корпусі зовнішнього акумулятора передбачені Li-Pol джерела енергії та схеми керування режимів заряду та розряду;
- для під'єднання ґаджетів передбачені конектори 2xUSB, Type-C, Lightning;
- потужність 18W;
- джерело заряду (Input) 5V;
- індикація рівня заряду.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 667 г |
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Довжина | 166 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Hoco |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Потужність | 18W |
| Ємність акумулятора, мА·ч | 30000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴


