
Лампа настільна USB на акумуляторі світильник акумуляторний 5-вт лампа від usb лампа на акумуляторі
799 ₴
- Немає в наявності
- Код: led220
+380 (98) 857-63-37
Консультація- +380 (97) 275-92-14Замовлення
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Настільна акумуляторна лампа 2211 1200 mAh (холодне світло) відрізняється низьким енергоспоживанням та терміном служби до 30000 годин. Колір корпусу – білий.
Виріб оптимально підходить для освітлення робочого столу вдома або в офісі. Настільна світлодіодна лампа KMT-2211 1200 mAh забезпечує рівномірний розподіл світла в робочій зоні, що зручно у процесі виконання домашньої роботи, уроків або складання звітів. Для активації пристрою є сенсорна кнопка, розташована на основі світильника.
Світлодіодна лампа потужністю 3 Вт працює при підключенні до стандартної електромережі. Рухлива конструкція дозволяє змінити напрямок світла.
Корпус лампи виготовлений з високоякісного полегшеного ABS-пластику з текстурою шкіри, який стійкий до деформації, сколів, подряпин та інших механічних пошкоджень. Матеріал лампи не містить шкідливих речовин.
Світловий потік становить 500 Лм, а колірна температура від 3000К до 6500К. Оснащена функцією зміни яскравості освітлення – при тривалому натисканні сенсора. Можливість вибору колірної температури (3 режими) натисканням сенсора. Освітлення лампи – безпечне для очей користувача.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Основні | |
| Тип | Настільна лампа |
| Колір | Білий |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴






