
Павербанк Xiaomi Mi 3 30000mAh 18W Quick Charge White (PB3018ZM)
2 299 ₴
- Немає в наявності
- Код: 744305
+380 (98) 857-63-37
Консультація- +380 (97) 275-92-14Замовлення
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Функціональні параметри мобільного акумулятора Xiaomi Mi 3 30000 mAh QC (PB3018ZM)
Серед ключових можливостей пауербанка Xiaomi Mi 3 30000 mAh QC 24 W White (PB3018ZM) підкресликом:
- місткість пауербанка досягає 30000 mAh;
- в корпусі зовнішнього акумулятора передбачені Li-Ion джерела енергії та схеми керування процесом її передавання;
- для під'єднання ґаджетів передбачені порти 2 x USB, Type-C;
- потужність 18W, 24W;
- джерело заряду (Input) 5V, 9V;
- індикація заряджання світлодіодна.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 656 г |
| Висота | 39 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Довжина | 154 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Xiaomi |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Особливості | Швидка зарядка |
| Вхідна напруга | 18 В |
| Користувацькi характеристики | |
| Ємність акумулятора, мА·ч | 30000 |
| Призначення | Для смартфонів Для планшетів Для смарт-годинника та браслетів |
| Інтерактивні інтерфейси акумуляторів | Micro-USB Type-C |
| Інтерактивні інтерфейси акумуляторів | USB USB Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴



