- Ця модель має місткість 30000 mAh і довгий період збереження заряду
- Підтримка швидкого заряджання QC 3.0 і Power Delivery
- Наявність 1 USB-порту, 1 Type-C порту для заряджання ваших ґаджетів
- LED індикатор рівня заряду (активація кнопкою), ви можете перевірити рівень заряду в будь-який час
- Багаторівневий захист від замикань і перегрівів забезпечує безпечне заряджання
- Вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank
- Можливість заряджати Повербанк через роз'єми Type-C и MicroUSB, підтримка швидкого заряджання павербанка
Характеристики:
- Ємність: 30000 mAh 111 Втч
- Номінальна ємність: 17700 мА·год
- Вхід: Micro-USB: 18 Вт (QC/FCP/AFC); Type-C: 18 Вт (PD/QC/FCP/AFC)
- Вихід: USB: 18 Вт (QC/FCP/AFC); Type-: 20 Вт (PD/QC/FCP/AFC)
- Загальний вихід: 5В/3А
- Дисплей: світлодіодний індикатор
- Матеріал: АБС + ПК вогнестійкий корпус + литий-полімерний акумулятор
- Розмір: 137*68*40 мм
- Вага: 586 г
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 586 г |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Hoco |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Стан | Новий |
| Особливості | Швидка зарядка |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Вихідний струм | 3 мА |
| Вхідна напруга | 5 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴



