-56%

LED-лампа настільна з регульованою яскравістю з акумулятором
899 ₴
399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2222
+380 (98) 857-63-37
Консультація- +380 (97) 275-92-14Замовлення
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 400 г |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Основні | |
| Тип | Настільна лампа |
| Колір | Білий |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴







