Топ

Настільна лампа Baseus Rechargeable Folding Reading Desk Lamp Grey DGZG-0G
1 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 749205
+380 (98) 857-63-37
Консультація- +380 (97) 275-92-14Замовлення
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Настільна акумуляторна світлодіодна лампа для читання й письма Baseus Smart Eye Series Charging Folding (DGZG-0G) Grey 3000-6000K, 2200 мА·год. Світлодіодна акумуляторна лампа проста у використанні та дуже практична. Підходить для дому та офісу.

Настільна лампа забезпечить якісне освітлення робочого столу
Вона видає вдосталь світла, щоб робота або читання було комфортним. Яскрава настільна світлодіодна лампа прикрасить інтер'єр Вашої кімнати та забезпечить якісне освітлення робочого столу.

Технічні характеристики:
- Джерело світла: світлодіод
- Кількість світлодіодних лампочок: 32 шт.
- Номінальна потужність: 5 Вт (макс)
- Вхід настільної лампи: 12 В постійного струму
- Колірна температура: 6000 К – 4000 К – 3000 К – 3000 К
- Індекс передавання кольору: Ra ≥95
- Робоча температура: -10 °C ~ 40 °C
- Час роботи: 13 годин (у разі слабкого освітлення), 3 години (за сильного освітлення)

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Baseus |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колірна температура | 3000К |
| Управління | Сенсорне |
| Користувацькi характеристики | |
| Потужність | 5W |
| Час автономної роботи | 3-13 годин |
| Гарантія | 3 |
| Живлення | від мережі/акумулятор/USB-порт |
| Розмір | 350 x 53 x 382 мм |
| Ємність батареї | 2200 mAh |
| Температура світла, Кельвін | 3000-6000 |
| Вага | 555 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴




