
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger 2C+U 65W Black w/Type-C to Type-C (CCGP120201)
1 499 ₴
1 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 753705
- +380 (97) 275-92-14Замовлення
Легше та менше, ніж минуле покоління
Мережевий зарядний пристрій Baseus 65W GaN5 Pro на 55.7% менший і на 41.7% легший, ніж пристрої попередніх поколінь. Все це стало можливим завдяки інноваціям і передовим матеріалам, що використовуються в пристрої. Тепер процес заряджання займає набагато менше часу та став безпечнішим для девайсів, а сам пристрій став компактнішим.


Надшвидке заряджання до 65 Вт
Завдяки сучасному технологічному процесу та інноваційній технології BPS 2 мережевий зарядний пристрій Baseus 65W GaN5 Pro здатний заряджати відразу кілька пристроїв на вищій швидкості. Будь-який із портів Type-C має потужність 65W, якщо використовується один. Крім того, покращені силові GaN-транзистори дають змогу знизити рівень тепла, що виділяється, та підвищити загальну потужність зарядного блока.
Три порти для одночасного заряджання
Обладнаний трьома портами (USB, 2xUSB Type-C), мережевий пристрій здатний заряджати одночасно до трьох пристроїв. Тепер вам не потрібні три розетки, лише три кабелі для під'єднання девайсів. Технології Power Delivery і Quick Charge пришвидшують підзаряджання більшості сучасних ґаджетів. Baseus підтримує швидке заряджання пристроїв а iOS, Android або WindowsPhone, він сумісний з iPhone, Apple і Samsung. Будь-який ваш пристрій отримає стільки заряду, скільки йому потрібно.


LED-подсказка
Яскравий LED-індикатор на корпусі показує, у якому стані розміщений прилад. М'який блакитний колір індикатора вказує на те, що заряджання проходить у штатному режимі.
Інтелектуальний захист
Багаторівневий інтелектуальний захист гарантують, що будь-яке підзаряджання проходитиме максимально швидко й безпечно. Інтелектуальна система керування підзаряджанням автоматично визначає оптимальні параметри заряду для кожного пристрою та не допускає перезаряджання, завдяки чому батареї заряджуваних пристроїв надовго зберігають заявлену місткість.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | LED індикатор Power Delivery Quick Charge |
| Додатково | Максимальна потужність на 1 порт: 63 Вт Вихідна напруга: 5-20 В |
| Вихідний роз'єм | 1 x USB Type-A 2 x USB Type-C |
| Функція бездротового заряджання | Так |
- Ціна: 1 399 ₴



