
Автомобільний тримач для смартфона Hoco S14 + Wireless Charger Silver
899 ₴
799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 754504
- +380 (97) 275-92-14Замовлення
Автотримач/бездротовий зарядний пристрій Hoco S14 + Wireless — ідеальне рішення для фіксації вашого ґаджета в салоні автомобіля. Асесуар ергономічно поєднує функції автотримача та бездротового зарядного пристрою, для заряджання смартфонів, що підтримують цю технологію. Сила струму дорівнює 2 A за 5V і 1,67A за 9V. Шарнірне кріплення дає змогу регулювати положення телефона навколо своєї осі, є можливість регулювати та його наближення. Аксесуар виготовлений у сучасному дизайні, виготовлений із пластику високої якості, має надійне збирання. Розсувна система фіксації телефона з інфрачервоним датчиком дає змогу швидко, легко та надійно зафіксувати смартфон у тримачі. Пристрій можна стійко закріпити на торпедо або лобове скло за допомогою вакуумного присоска та на решітку системи вентиляції, використовуючи додатково кріплення — затискач, який входить до комплекту. Крім того, до комплекту також входить кабель Type-C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | PC + ABS. Вакуумне покриття + текстурування + 2.5D скляна панель. |
| Особливості | Бездротова зарядка |
| Гарантія | 3 |
| Габарити | 190*173*76 мм |
| Кріплення | затискач, вакуумний присосок |
| Напруга, В | Вихід: 5W, 7.5W, 10W, 15W (опціонально) |
| Сумісність | Acer, Apple, Fly, HTC, Huawei, Nokia, Samsung, Sony, Xiaomi |
| Вага | 118г |
| Вхідний струм | 5V / 2A, 9V / 1.67A. |
- Ціна: 799 ₴


