Монопод штатив-трипод Yunteng VCT-1688 для селфі — монопод для селфі універсальний, дає змогу брати із собою і робити селфі та групові фотографії. Сумісний з iOS, Android. Телефон можна розташувати у вертикальному та горизонтальному положенні. Має ергономічну ручку, тому він дуже добре поміщається в руці. Стильний, легкий і компактний дизайн дає змогу носити його навіть у кишені. У складеному стані його довжина становить 31,5 сантиметра, а в розкладеному 134 см. Розсувний механізм монопода має сім положень, кожне з них фіксується. Завдяки пульту дистанційного керування Bluetooth можна робити групові фотографії. Робочий діапазон пульта дистанційного керування: <10 м.
Характеристики для товару Монопод штатив-трипод Yunteng VCT-1688 для селфі:
- Бренд: Yunteng ;
- Матеріал: алюмінієвий сплав + пластик;
- Тип: Монопод для селфі;
- Мінімальна висота:31,5 см;
- Максимальна висота:134 см;
- Тип підключення: Bluetooth;
- Сумісність: смартфони з діагоналлю до 7 дюймів;
- Максимальне навантаження:1,5 кг;
- Цвет: Чорний.
Особливості Yunteng VCT-1688 :
- стильний дизайн;
- гумової ніжки;
- не піддаються деформації;
- кнопки захищені дублювальними силіконовими вставками;
- легко фіксується і знімається;
- має всі функціональні вирізи;
- легко очищається у разі забруднень;
- стійкі до подряпин і потертостей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yunteng |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Пластик |
| Максимальна висота штатива | 1374 мм |
| Максимальне навантаження | 1 кг |
| Кількість секцій | 3 |
| Довжина у складеному стані | 430 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴






