-10%

Насос автомобільний компресор Xiaomi Mi Portable Electric Air Compressor 2 MJCQB06QW
1 999 ₴
1 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 762405
+380 (98) 857-63-37
Консультація- +380 (97) 275-92-14Замовлення
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Тип |
Автомобільні компресори |
| Тип | Портативний |
| Тип живлення | Вбудований акумулятор |
| Максимальний споживаний струм | 2 А |
| Робоча температура | -10°C до 45°C |
| Особливості | Манометр |
| Дисплей | Є |
| Манометр | Цифровий |
| Додатково | Тиск накачування: 0.2 – 10.3 бар, 3 – 150 фунтів на кв. дюйм Розміри повітряного шланга: 200 мм Час заряджання: прибл. 3 години Місткість акумулятора: 2000 мАг (14.4 Втг) Робочий шум: менше 80 дБ з відривом 1 м Адаптер клапана Шредера: ø 6,9 мм Адаптер клапана Presta: ø 6 мм Адаптер клапана швидкого підключення: ø 6,9 мм |
| Габарити | 123 x 75.5 x 45.8 мм |
| Вага | 490 г |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Тип | Двопоршневий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,5 кг |
| Ємність акумулятора, мА·ч | 2000 |
| Гарантія | 3 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розмір | 123 x 75 x 45 |
| Час зарядки | 3 ч |
| Вхідна напруга | 5 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴





