
Павербанк Hoco j86 40000mAh QC3.0 PD 22,5W Зовнішніій акумулятор
2 599 ₴
1 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: Hoco J86
- +380 (97) 275-92-14Замовлення
Зовнішній акумулятор HOCO J86 40000mAh Powermaster 22.5W fully compatible power bank Black ─ портативна батарея великої ємності, оснащена 3 вихідними роз'ємами, цифровим дисплеєм і світлодіодною лампою.
Великої ємності акумулятора вистачить, щоб повністю зарядити кілька пристроїв або зарядити один гаджет велику кількість разів. Підтримка більшості протоколів швидкого заряджання забезпечує високу ефективність процесу, а збільшена кількість вихідних роз'ємів дає змогу під'єднувати кілька пристроїв одночасно та заряджати з потужністю 5В/3А.
Цифровий дисплей показує рівень заряду батареї, щоб її можна було вчасно під'єднати до живлення. Вхідні роз'єми Micro USB і Type-C теж підтримують швидке заряджання, тому не доведеться витрачати багато часу на заряджання акумулятора.
Вбудована світлодіодна лампа активується довгим натисканням кнопки. З нею зручно використовувати пауербанк під час нічних поїздок: наприклад, щоб здійснити швидкий ремонт або знайти потрібну річ.

Корпус пауербанка виготовлений із міцного вогнестійкого пластику та має приємну на дотик немарку текстуру. Пристрій стійкий у вертикальному положенні та може слугувати польовою настільною лампою, а завдяки зручному шнурку його легко діставати з сумки або шухляди та носити з собою.
Особливості:
− дана модель має ємність 40000 mAh та тривалий період збереження заряду;
− наявність 3 USB-портів (2 x USB та 1х USB Type-C) для зарядки гаджетів;
− пауербанк можна зарядити через роз'єм Micro-USB/Type-C;
− світлодіодний цифровий дисплей, - можна перевірити рівень заряду, що залишився, в будь-який час;
− багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку;
− вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений пауербанк;
− довговічна та енергоефективна A+ полімерна батарея;
− підтримка зарядки звихідною потужністю 22.5W, PD, QC3.0/QC2.0, FCP, AFC та інших протоколів швидкої зарядки;
− з функцією настільної лампи, ліхтаря;
− обладнаний шнурком.
| Бренд: | Hoco |
| Модель: | J86 |
| Колір: | чорний |
| Призначення: | для ноутбуків, для телефонів, для планшетів; |
| Матеріал: | ABS-пластик + PC вогнестійкий корпус |
| Тип акумулятора: | літій-полімерний |
| Ємність батареї: | 40000 mAh, 148Wh |
| Номінальна ємність: | 23600 mAh |
| Вхід: Micro-USB | 5В/2А, 9В/2А 18W |
| Вхід: USB Type-C: | 5В/2,4А (PD), 9В/2А (PD) 18W |
| Вихід USB1/USB2: | 4,5В/5А, 5В/4,5А, 9В/2А, 12V/1,5A 22,5W |
| Вихід USB Type-C: | 5V/2,4A (PD), 9V/2.22A (PD), 12V/1.67A (PD) 20W |
| Вихід USB1+USB2+Type-C: | 5V/3A Max |
| Підтримка протоколів заряджання: | PD 3.0, QC 3.0, FCP/SCP, AFC, VOOC, DASH |
| Наскрізна зарядка: | так |
| Одночасно заряджаємих пристроїв: | 3 |
| Індикація заряду: | LED-дисплей; |
| Вбудований лихтарик: | так |
| Розмір: | 148 х 68 х 52 мм; |
| Вага: | 791 г; |
| Гарантія: | 3 місяців |
| Комплектація: | Power Bank; USB-кабель |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 40000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Вихідний струм | 3 мА |
| Особливості | LED лампа, Ліхтарик, Протиударний корпус, Швидка зарядка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Функції заряджання | Наскрізна зарядка |
- Ціна: 1 699 ₴


