
Світлодіодна LED стрічка RGB 2835 довжина 5м 240 LED 3000-6500К USB з пультом 5V
599 ₴
- Немає в наявності
- Код: RGB 5М
+380 (98) 857-63-37
Консультація- +380 (97) 275-92-14Замовлення
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стрічка світить кольорами -Червоний, Зелений і Синій.
| Тип | LED RGB |
| Кількість світлодіодів | 240 |
| Температура | 3000К, 6500К |
| Довжина | 5 м |
| Ширина | 1см |
| Напруга | 5В USB |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір світіння | GRB |
| Стан | Новий |
| Потужність | 15 Вт |
| Кількість метрів в бабіні | 15 м |
| Довжина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴







