
Навушники Bluetooth TWS Baseus Encok W3 White (NGW3-02) Вакуумні
1 099 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13426
+380 (98) 857-63-37
Консультація- +380 (97) 275-92-14Замовлення
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
| Бренд: | Baseus |
| Колір: | Білий |
| Матеріал: | ABS |
| Сертифікація якості: | RoHS, CE, FCC, КНР |
| Комплектація: |
TWS Bluetooth-навушники, Футляр, Кабель Micro-USB — 50 см |
| Розмір: | Навушник 246*36 мм, Футляр 60*45*22 мм |
| Вага: | Навушник 3,5 гр |
| Дистанція передачі сигналу: | 10 метрів |
| Частотний діапазон: | 20-20000 Гц |
| Місткість батарей: | Навушник 37 mAh, Футляр 200 mAh |
| Час роботи в режимі очікування: | 300 годин |
| Час роботи в режимі музики: |
4 години без футляра (на гучності 70% від мах) і до 18 години з футляром |
| Час зарядки: | 2 години за допомогою роз'єму Micro-USB |
| Вологозахист: |
IP55 - клас пилу та водонепроникний (від дощу, поту та пилу) |
| Bluetooth версія: | 5.0 |
| Особливість: | Анатомічна форма навушників – зручно і не випадають. |
| Гарантія від виробника: | 3 міс |
| Розміри упаковки: | 145*115*40 мм |
| Вага упаковки: | 181 гр |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Вид навушників | Вакуумні |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | micro-USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴


