
Портативна зарядна станція BLUETTI AC200P PowerOak 2000Wh, 555000mAh, 2000W К
56 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: AC200P
- +380 (97) 275-92-14Замовлення
Самовивіз або оплата за реквізитами
З високим навантаженням інвертора змінного струму безперервною потужністю 2000 Вт та імпульсною потужністю 4800 Вт, BLUETTI AC200P має потужність 2000 Вт/год для живлення вашого обладнання. Більше не потрібно турбуватися про перебої в подачі електроенергії, які можуть стати на заваді вашій роботі. Незалежно від того, де ви знаходитесь - вдома, на задньому дворі, на робочому місці, в кущах або в дорозі, ви можете покластися на AC200P як надійне джерело живлення.

Декілька виходів постійного та змінного струму, універсальна зарядка
AC200P має різні розетки змінного/постійного струму, які дадуть вам найкраще з обох світів за ціною одного. Ви можете чергувати кожен вихід залежно від вашого пристрою. Вам не потрібно відмовлятися від одного пристрою на користь іншого – ви можете одночасно заряджати до 13 пристроїв. Крім того, зверху є дві бездротові зарядні панелі для живлення вашого смартфона.

Ідеальне рішення як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання
BLUETTI AC200P може працювати з більшістю ваших основних зовнішніх та внутрішніх приладів та електроніки, таких як блендери, охолоджувачі льоду, радіоприймачі, проектори та багато іншого. У разі несподіваного відключення електроенергії він також ідеально підходить як домашня резервна система, особливо в деяких районах з нестабільною напругою.

Чудова ємність
Маючи потужність 2000 Вт, він здатний заряджати ваші пристрої протягом декількох годин, є відмінним джерелом живлення для кемпінгу, життя у фургоні та багато іншого.
*інформація про товар може змінюватися або доповнюватися виробником без попередження.
| Ємність акумулятору: | 2000 Вт/год |
| Швидка зарядка: | Є |
| Повна зарядка: | 5 год |
| Час життя: | 3500 циклів |
| Потужність: | 60 Вт |
| Максимальна потужність: | 4800 Вт |
| Номінальна потужність: | 1.6 - 2 кВт |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Тип | Зарядна станція |
| Стан | Новий |
- Ціна: 56 999 ₴


