
Подрібнювач м'ясорубка Xiaomi Morphy Richards MR9401 350W 3 ємності Blue (MR9401)
2 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: MR9401
- +380 (97) 275-92-14Замовлення
| Насадки | Насадка з лезами; насадка для чистки часнику, 14250 |
| Габарити | 25 х 17 х 17 см, |
| Модель | Morphy Richards, |
| Бренд | Xiaomi, виробник |
| Особливості | Чотири двошарові леза, 3 ємності, |
| Номінальна потужність | _350 W, |
| Кількість швидкостей | 1 швидкість, |
| Місткість | 0.8/1.2/1.5 л, |
| Тип живлення | _від мережі, Тип живлення |
Xiaomi Morphy Richards (MR9401) — це відмінне рішення для сучасної зайнятої людини. Висока функціональність, укладена в зручний та гарний дизайн, робить цю м'ясорубку вкрай привабливою для покупки.
ВАШ ПОМІЧНИК НА КУХНІ
Подрібнити, очистити, нарізати — це може зробити Xiaomi Morphy Richards (MR9401). Вам більше не доведеться витрачати час та сили на приготування їжі, адже основну роботу ця м'ясорубка візьме на себе.
ПОТУЖНІСТЬ
Двигун — це серце кожного пристрою, і серце «б'ється» з високою потужністю в 350 Вт. Це дозволить вам легко подрібнити будь-які продукти, навіть м'ясо та волоські горіхи, причому протягом всього 6 секунд!
НА ВІСТРЯ НОЖА
Ця м'ясорубка оснащена чотирма двошаровими лезами, які забезпечують максимальне подрібнення. Продукти необхідно нарізати, помістити в м'ясорубку і вже запустити її.
НОВІ СТРАВИ
З електричною м'ясорубкою Morphy Richards ви легко освоїте нові рецепти та приємно здивуйєте членів родини. М'ясні, овочеві страви, солодощі, випічка — тепер доступні будь-які види кулінарних вишукувань.
3 ЄМНОСТІ
Ємності (для м'яса, для овочів та інших продуктів) також значно спрощують ваші завдання. Вони складаються одна в одну, що дозволить компактно їх зберігати. Вони мають різний об'єм: 0.8 л, 1.2 л і 1.5 л, і ви зможете обрати будь-який з них залежно від ваших потреб.
МАТЕРІАЛИ
Крім функцій, творці продумали і безпеку цієї м'ясорубки, зробивши її із міцної та потужної нержавіючої сталі. Цей матеріал нетоксичний і при цьому здатний довго зберігати свої властивості. Це особливо важливо для техніки, пов'язаної з їжею. Кришка м'ясорубки має ребристу прогумовану смужку з боків, щоб уникнути ковзання та зробити її ще зручнішою для використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Morphy Richards |
| Номінальна потужність | 350 Вт |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 999 ₴





