-30%

Трипод монопод для телефону HOCO K20 Bluetooth селфі палиця з пультом ДК 98см
499 ₴
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: HOCO K20
+380 (98) 857-63-37
Консультація- +380 (97) 275-92-14Замовлення
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переваги даного трипода:
- Виконаний з якісних матеріалів. За допомогою цього селфі-трипода ви зможете робити незабутні знімки в різних місцях поодинці або в компанії друзів. Вам більше не доведеться просити перехожих зробити вам фотографію
- Розкладна конструкція дозволить поставте трипод на будь-яку рівну поверхню
- Знімна бездротова кнопка Bluetooth дозволить вам робити знімки на відстані від трипода
- Просто підключіть селф-монопод через Bluetooth і одним натисканням на кнопку отримуйте хороші знімки
- Смартфон легко кріпиться на Селфі трипод, і надійно фіксується. Крім того має ручку з антиковзаючим і приємним на дотик покриттям
- Працює без додаткових налаштувань, підключили до телефону і знімаєте
- Не потрібно заряджати, кнопка Bluetooth працює від батарейки
- Складається до компактних розмірів
- Працює з Andoid i iOS (Apple)
Характеристики:
- Бренд: HOCO
- Модель: K20
- Матеріал: ABS + нержавіюча сталь
- Спосіб підключення: бездротове підключення
- Робочий діапазон пульта дистанційного керування: <10м.
- Діапазон затиску: 62-90мм. (4,5-7 дюйми)
- Розміри: 190*32*50мм (висота у розгорнутому вигляді 980мм)
- Вага: 176г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип | Трипод |
| Максимальна висота штатива | 98 мм |
| Максимальне навантаження | 1 кг |
| Вага | 0.176 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴





