-36%

GPS-трекер-брелок BOROFONE BC101 Exquisite Anti-Lost трекер. Сумінсть з IOS, Apple find me
388 ₴
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: BOROFONE BC101
+380 (98) 857-63-37
Консультація- +380 (97) 275-92-14Замовлення
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний та технологічний аксесуар, який знизить ймовірність втрати цінних речей та допоможе легко визначити їх місцезнаходження. Він привертає увагу стильним дизайном, вирізняється простотою у використанні та винятковою надійністю.
Переваги та особливості розумного брелока Borofone BC101:
- Мінімалістичний дизайн із практичною круглою формою без зайвих деталей.
- Невелика вага (близько 7г) та компактні розміри (31×31×9мм) – легко поміститься навіть у гаманці.
- Знімний силіконовий бампер з петелькою для фіксації на кільці разом з ключами, рюкзаку, сумці або нашийнику домашнього вихованця.
- Якісні електронні компоненти та ударостійкий корпус із ABS пластику.
- Функціональна механічна кнопка для зручного керування всіма функціями.
- Високотехнологічний GPS модуль з точним визначенням розташування.
- Змінна батарея стандарту CR2032 ємністю 230mAh, яка забезпечує 9-12 місяців роботи.
- Повноцінна підтримка роботи з програмою Apple Find My network.
- Сумісність з iOS 14.5 і новіші, iPhone SE, iPhone 6s і новіші, iPod touch 7-го покоління, iPad Pro з iPadOS 14.5 і новіші, iPad 5-го покоління і новіші, iPad Air 2 і новіші, iPad mini 4 і новіші.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Тип GPS-приймача | GPS-трекер |
| Стан | Новий |
| Харчування | |
| Живлення | Батарейки акумуляторного типу |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 31 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Висота | 9 мм |
| Вага | 0.09 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



