1. Основне керування: сучасний чип 3295B, датчик SP1618, 1 мільйон пікселів
2. Екран дисплея: 2,0-дюймовий екран IPS високої чіткості; Роздільна здатність: 320 * 240
3. Роздільна здатність відео: 1080P; Роздільна здатність фото: 16M
4. Режим фокусування: ручне фокусування; Джерело світла: 8 світлодіодів
5. Підтримка карти пам'яті 32 ГБ
6. Акумулятор: 800 мА·год/3,7 В; Час використання: 3,5 години
7. Матеріал: ABS, Розмір: 170 * 56 * 88 мм; Вага: 65 г
8. Підтримка 14 мов: китайська, англійська, російська, арабська, в'єтнамська, тайська, польська, перська, іспанська, португальська, турецька, румунський, Бірьська, українська
2. Екран дисплея: 2,0-дюймовий екран IPS високої чіткості; Роздільна здатність: 320 * 240
3. Роздільна здатність відео: 1080P; Роздільна здатність фото: 16M
4. Режим фокусування: ручне фокусування; Джерело світла: 8 світлодіодів
5. Підтримка карти пам'яті 32 ГБ
6. Акумулятор: 800 мА·год/3,7 В; Час використання: 3,5 години
7. Матеріал: ABS, Розмір: 170 * 56 * 88 мм; Вага: 65 г
8. Підтримка 14 мов: китайська, англійська, російська, арабська, в'єтнамська, тайська, польська, перська, іспанська, португальська, турецька, румунський, Бірьська, українська
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип | Мікроскоп |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 56 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 88 мм |
| Вага | 65 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴




