
Павебанк MagSafe Power Bank Hoco Q43 10000 mAh PD20W з бездротовою зарядкою та кабелем Type-C Metal Gray
1 399 ₴
- Немає в наявності
- Код: q43
+380 (98) 857-63-37
Консультація- +380 (97) 275-92-14Замовлення
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
1. Ємність: 10000 мАг 38,5 Вт·год Номінальна ємність: 5500 мАг
2. Вхід: кабель USB-C/USB-C: 18 Вт
3. Вихід: кабель USB-C/USB-C: 20 Вт (PD/QC/FCC/AFC); Вихід бездротової зарядки: мобільний телефон: 5 Вт/7,5 Вт/10 Вт/15 Вт (MagSafe 7,5 Вт); iWatch: 2,5 Вт (сумісний з Apple Watch 1-10, SE/SE2, Ultra/Ultra2); Загальна вихідна потужність: 5 В/2 А
4. Дисплей: світлодіодний цифровий дисплей рівня заряду батареї
5. Матеріал: вогнестійкий корпус з ПК + ABS + літій-полімерний акумулятор
6. Розмір: 112 * 73 * 18,5 мм; Вага: 220 г
2. Вхід: кабель USB-C/USB-C: 18 Вт
3. Вихід: кабель USB-C/USB-C: 20 Вт (PD/QC/FCC/AFC); Вихід бездротової зарядки: мобільний телефон: 5 Вт/7,5 Вт/10 Вт/15 Вт (MagSafe 7,5 Вт); iWatch: 2,5 Вт (сумісний з Apple Watch 1-10, SE/SE2, Ultra/Ultra2); Загальна вихідна потужність: 5 В/2 А
4. Дисплей: світлодіодний цифровий дисплей рівня заряду батареї
5. Матеріал: вогнестійкий корпус з ПК + ABS + літій-полімерний акумулятор
6. Розмір: 112 * 73 * 18,5 мм; Вага: 220 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Особливості | Бездротова зарядка, Швидка зарядка, Індикатор рівня заряду, З підставкою, Вбудований кабель |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Функції заряджання | MagSafe |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 112 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Висота | 18 мм |
| Вага | 225 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴




